SZKOLENIA STRZELECKIE MOVING TARGETSHOME DEFNCE

Strzelania sytuacyjne – obrona miru domowego.

WYMAGANIA

  Pistolet
  Magazynki
  Kabura
  Ochronniki słuchu i wzroku
  Amunicja 9mm min. 150 szt
  Pozytywne ukończenie poziomów : MOVING TARGETS LEVEL1 oraz LEVEL 2


SCENARIUSZE

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad sytuacją, w której nagle musisz bronić własnego domu i swojej rodziny? Jak to jest kiedy dochodzi do inwazji nieoproszonych gości? Masz broń ale nie jesteś pewny jak powinieneś jej użyć aby zapobiec tragedii, odeprzeć atak bandyty jednocześnie nie wyrządzając krzywdy osobom postronnym? Oto kilka scenariuszy które przygotowaliśmy specjalnie dla takich osób jak Ty. 

 • 1. Nocna inwazja

  Domownicy pogrążeni we śnie, broń w sejfie… niespodziewanie ze snu wyrywają cię odgłosy otwieranych drzwi lub okna… trzeba działać za nim intruz przejmie kontrolę nad sytuacją. Dobyć broń, sprawdzić pomieszczenia, obezwładnić i zdominować przeciwnika oraz wezwać policję. 

 • 2. Powrót do domu

  Wracasz niespodziewanie wcześniej do domu i jesteś świadkiem włamania… dochodzi do konfrontacji w której jesteś uzbrojony w broń palną lub musisz bronić się tym co masz pod ręką… 

 • 3. Sąsiad w potrzebie

  Niespodziewanie słyszysz wołanie o pomoc… lub widzisz ekipę włamywaczy na sąsiedniej posesji? okazuje się że w domu obok twoi sąsiedzi potrzebują natychmiastowej pomocy a dojazd Policji może zająć o kilka sekund za długo

 • 4. Ktoś Ci grozi

  Funkcja publiczna lub status społeczny powodują, że jesteś obiektem HEJTU z którym nie możesz sobie poradzić? groźby które nie ustają sprawiają, że obawiasz się o swoje życie i czujesz się zagrożony w miejscu pracy/biurze? Musisz przygotować się na najgorsze….